Potápění

tam někde dole...murena Základna ve městě Lecheria

podmořská skaliska asi devět kilometrů od pobřeží, murény a barakudy, druhý ponor je obeplutí korálového atolu se vstupem do prostorné podmořské jeskyně. Bezdekopmresní ponory vhodné i pro naprostého začátečníka.

jeden den se dvěma ponory, maximálně pro šest osob. Dvoumotorový (2x Mercury 500 Hp) rychlý člun s přístřeškem, navigací a vysílačkou,maximální počet osob 6, nástupní plošina.

Cena na osobu 99 usd

včetně veškerého vybavení a oběda formou studené přesnídávky, chlazená voda a nealkoholické nápoje.

Používáme výhradně kvalitní a kalibrované přístroje a automatiky firem SUUNTO, CRESI, BEUCHANT, ATOMIC a MARES.                      

Jen pro držitele licence k potápění kteréhokoli z celosvětově uznávaných systémů výcviku rekreačních potápěčů, nutno doložit platným průkazem.

 

 

coralZákladna v národním parkukorálová pláň na Mochima Mochima, městečko Mochima

korálové útesy, jeskyně a vraky, v březnu až květnu je možné pozorovat atlantické manty a žraloka velrybího, v listopadu až únoru tah kalamárů a sardinek, což přivábí do blízkosti pobřeží tuňáky a mečouny.

Minimálně na dva dny a jednu noc, včetně ubytování, jednomotororový člun, dva ponory denně, plná penze, včetně ubytování s výhledem na moře, klimatizací a veškerým servisem

Cena na osobu 199 usd

včetně veškerého vybavení a oběda formou studené přesnídávky, chlazená voda a nealkoholické nápoje.

každý další den 69 usd na osobu a den.

Pobyt od pěti dnů včetně a při počtu osob vyšším než šest,  konzultujte prosím individuální cenu na potapeni@venezuelanadlani.cz

Jen pro držitele licence k potápění kteréhokoli z celosvětově uznávaných systémů výcviku rekreačních potápěčů, nutno doložit platným průkazem.

 

než se poprvé ponoříš, budeme si chvilku povídat ve stylovém oblečení...Výprava pod hladinu:na pláži asi ve dvou metrech

Pro naprosté laiky. Vezmu vás po krátkém školení kde se na pláži naučíte jen několika základním dovednostem a především, jak se nestat sami sobě nebezpečnými, několik metrů pod hladinu. Na prohlídku korálové pláně a života na ní. Pod vodu půjdeme jednotlivě, tedy vždy já nebo kolega instruktor a jen jeden z vás. Vzhledem k čekání než “ponor“ absolvují vaši kolegové,  nedoporučuji skupiny větší než čtyřčlenné.

 Ubytování v penzionu v městečku Mochima, pláže na ostrůvcích přímo vybízejí ke šnorchlování, či prostě jen k tradiční plážové zábavě. V místě je skvělá restaurace s mořskými specialitami a španělským šéfkuchařem a majitelem v jedné osobě, jehož vývar z mořských plodů je proslulý po celé Venezuele.

 Minimálně na dva dny a jednu noc, včetně ubytování, plná penze

Cena na osobu 179 usd

 

 

-rybí polévka-vrakZákladna v národním parku Los Roques, ostrov Gran Roque

po mém soudu jedna z nej lokalit světa co se týče pozorování života na korálovém útesu. Můžete zde strávit měsíc a chodit pod vodu třikrát denně a ani jednou nebude muset opakovat místo ponoru. Viditelnost okolo padesáti metrů v kterémkoliv ročním období.  Co dotat?

Čtyři dny a tři noci, letecky z Karakasu a zpět, včetně ubytování, jednomotororový člun, dva ponory denně, plná penze, včetně ubytování s klimatizací a  dopravy z místa pobytu do Karakasu a zpět.

Cena na osobu 699 usd

včetně veškerého vybavení, na oběd se vrátíme na některý z ostrovů do restaurace, chlazená voda a nealkoholické nápoje.

 Jen pro držitele licence k potápění kteréhokoli z celosvětově uznávaných systémů výcviku rekreačních potápěčů, nutno doložit platným průkazem.

 Dotazy a rezervace směrujte prosím na potapeni@venezuelanadlani.cz

 

Základní kurz Naui,

který vám ovšem jen zprostředkuji buď v Mochima, nebo na Isla Margarita, protože nesouhlasím se způsobem výcviku samostatného potápěče v průběhu jednoho týdne, nicméně nikomu neupírám právo nakládat se svou vlastní osobou zcela polibosti.

Cena se pohybuje okolo 400 usd za osobu, zajistím vám pouze místo v anglicky vedeném kurzu a vy si ho zaplatíte na místě a do rukou svého instruktora.