Rybaření a Lov

Říční a jezerní rybolov – přívlač, živá nástraha, na aligátora s prutem 

jezerní, říční rybaření 4 dny, 3 noci, plná penze, nechlazená voda,(ostatní nápoje po dohodě za příplatek)

sardinatapavon

Rio Caro

budeme chytat zejména druhy jako: Morocoto, Payara, Aymara, Bocona-tilapie, Bagre Yaque-sumec, Pavon-bass

vybavení pruty a veškerým dalším rybářským příslušenstvím, stan, hamaka, moskytiéra, motorový člun, česky mluvící průvodce-kuchař v ceně výletu.

Nástup na výlet v Ciudad Bolivar. Včetně dopravy autobusem z místa pobytu a zpět, minimálně 3, maximálně 9 osob.

Cena na osobu: 449 UsD minimálně 2, maximálně 9 osob


říční rybaření 4 dny, 3 noci, plná penze, nechlazená voda,(ostatní nápoje po dohodě za příplatek)

Rio Orinoco:payaraZungaro

budeme chytat zejména druhy jako: Morocoto, Payara, Aymara, Bocona-tilapie, Bagre Yaque -sumec, Pavon-bass, běžným úlovkem je žralok tygří, oba druhy sladkovodních delfínů (jejich lov nosí podle indiánské legendy smůlu) arapaima, aligátor (arapaimu, aligátora a delfina je nutno šetrně vrátit vodě, jejich lov je zákonem povolen jen místní indiánské populaci, pokud bude chtít někdo ochutnat, vyměníme s indiány maso za korálky…:-)vybavení dvěma pruty a veškerým dalším rybářským příslušenstvím, stan, hamaka, moskytiéra, motorový člun, česky mluvící průvodce-kuchař v ceně výletu.

Nástup na výlet v Tucupita. Včetně dopravy autobusem z místa pobytu a zpět, minimálně 3, maximálně 9 osob.

Cena na osobu: 469 UsD minimálně 2, maximálně 9 osob


Expedice:

 payaraRio Paragua 12 dnůpayara

druhy: Morocoto, Payara, Aymara, Bocona – Tilapie, Bagre Yaque, Pavon-Bass

0 den,v den příletu vás vyzvednu v Caracasu na letišti, podle situace se ubytujeme v La Guaira, nebo rovnou přeletíme do Ciudad Bolivaru. Ubytování v penzionu s klimatizací a koupelnou, večeře, případně snídaně, breefing.

1 den, ráno po snídani přejedeme minibusem do vesnice Maripa, asi 230 km, cca 3 h. Zde začíná naše cesta, několik dní plavby proti proudu řek Caura a morocotoNegraNichiare . Nechpacuáme civilizaci za sebou, celou cestu nás bude provázet jen do nedotknutá džungle a její vládci Indiáni kmene Yekwana. Řeka je tu velmi hluboká, nicméně náš úlovek se skrývá povětšinou těsně pod hladinou.. Naším cílem je horní tok Nichiare, území Bocona – Tilapie. Jde o pozoruhodnou, velmi bojovnou rybu, mnohem silnější a tvrdší, než se zdá. Běžně lovené kusy jsou střední velikosti 1 až 4 kg, podaří se obvykle několik kusů okolo 6 kg. Největší kusy ulovené v tomto místě dosahují 7,5 kg. Mnoho zdolávání končí narovnaným trojháčkem a i velmi zkušení rybáři jsou často překvapeni razantností útoku a urputností boje. Výskoky tilapie dosahují i dvoumetrové výšky a se špatně seřízenou brzdou navijáku vám cívka spálí dlaň. Lov Bocona je čCurvinataistý adrenalin.Tilapia

Dnes se dorazíme asi za čtyři hodiny k táboru Coquisa. Po instalaci tábora zajdeme k vodě na payara, morocoto, žlutého sumce.

Oběd a nealkoholické nápoje na lodi, večeře a nocleh v houpací síti s mosquitieros v táboře.

2 den, po časné snídani se rozloučíme s táborem a vyrazíme nahoru po řece. Po dvou hodinách jsme opustíme řeku Caura, abychom konečně vpluli do tajemné řeky Nichare. Dlouhá cesta je odměna přírodní krásami v okolí. boconaUvidíme kapibary, míaymarastní divočáky baquiro, anakondy, říčních delfíny, orly, papoušky ara, kapucíny a vřešťany. Zhruba po hodině dorazíme do tábora Picua, který bude naší základnou v příštích několika dnech. Oběd a odpočinek, ve čtrnáct hodin odjezd na lov, návrat v osmnáct hodin. Večeře a nocleh v houpací síti, případně na lůžku, oboje s moskytiérou.

3-9 den, celodenní rybaření. Odjezd v sedm, návrat v osmnáct hodin, pokud pojedeme i na noční lov vrátíme se o něco dříve. Rozhodnutí je na skupině.

Snídaně a večeře v táboře, oběd a osvěžující nápoj na lodi.

Budeme lovit Bocona,bagre Morocoto, Pacu, Payara, Picua, Pavon,, Piraňa, Saaymarardinata, Curvinata, Sumec-Zungaro, Čamaro a Lau Lau a to na řekách Rio Nichiare, Caño Cervatana, Rio Yuri a Rio Icutu. 

10 den, po snídani se vrátíme na Rio Caura do kempu Coquisa. Na cestě jsme se zastavíme zkusit štěstí v Tacoto Payara Caňo. Oběd na břehu Caňo Tacoto, večeře a nocleh v táboře Coquisa.

11 den, po snídani odjedeme do města Maripa kde bude již čekat minibus, který nás odveze do Ciudad Bolivar, příjezd asi v šestnáct hodin.Oběd na cestě, večeře a nocleh v penzionu.

12 den, snídaněbagreBlanco v 8 hodin ráno. 9,30 transfer naletiště v Puerto Ordaz, a pravidelným letem do Caracasu. Počkám s vámi na letišti a

Konec našich služeb.

Cena na osobu: 2.499 USD minimálně 2, maximálně 9 osob


Payara Lodge

rybarsky clunŘeka Caurá 10 dnů

druhy: Morocoto, Payara, Aimara, Bocona, Bagre Yaque, Pavon

0 den,v den příletu vás vyzvednu v Caracasu na letišti, podle situace se ubytujeme v La Guaira, nebo rovnou přeletíme do Ciudad Bolivaru. Ubytování v penzionu s klimatizací a koupelnou, večeře, případně snídaně, breefing.

1 den, ráno posnídani přejedeme minibusem do vesnice Maripa, asi 230 km, cca 3 h. Odtud pojedebocona Tilapiame lodí asi čtyři hodiny k táboru Coquisa.

2-8 den, celodenní rybaření. Odjezd v sedm, návrat v osmnáct hodin, pokud pojedeme i na noční lov vrátíme se o něco dříve. Rozhodnutí je na skupině.

Snídaně a večeře v táboře, oběd a osvěžující nápoj na lodi.

Budeme lovit Bocona, Morocoto, Pacu, Payara, Picua, Pavon, Piraňa, Sardinata, Curvinata, Sumec Zungaro a Chamaro, přímo na řece Caura.

9 den, po snídani odjedeme do města Maripa kde bude již čekat minibus, který morocotoBlancanás odveze do Ciudad Bolivar, příjezd asi v šestnáct hodin.Oběd na cestě, večeře a nocleh v parapaimaenzionu.

10 den, snídaně v 8 hodin ráno. 9,30 transfer na letiště v Puerto Ordaz, a pravidelným letem do Caracasu. Počkám s vámi na letišti a …

Konec našich služeb.

Cena na osobu: 1.999 USD minimálně 2, maximálně 9 osob


Payara aaymara Parapaima1avon Speciál 7 dnů

Payara a Pavon-bass 

Řeky: Rio Paragua – vodopády Uraima, Rio Asa, Rio Chiquao, Lago Guri

0 den, Ciudad Bolivar, vyzvedneme vás na letišti či autobusovém nádraží, nocleh v penzionu, večeře, breefing.

1 den, po snídani odjezd minibusem, případně autem do obce La Paragua, zhruba 2,5 hodiny, odtud pokračujeme lodí proti proudu řeky Paragua opět bagreAmarilloasi 2,5 hodiny až do chatového resortu Payara Lodge. Předání pokojů, oběd. Ve tři hodiny odpoledne vyrazíme na lov, návrat po setmění, večeře.

2-6 den, celodenní rybaření Payara, Aymara,

odjezd 07:00  návrat na oběd 12:00 ,  odpoledne 14:00-18:30 

Snídaně, obědy a večeře v Payara Lodge, nealkoholické nápoje na lodi

7 den, po snídani odjezd na ryby návrat v 11:30, oběd, odjezd zpět do La Paragua. Cestou se zastavíme zkusit ještě ulovit Sung Pavón – Peacock Bass. Nocleh v La Paragua Paranpunpay, v penzionu. Večeře a ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a TV.

Konec našeho servisu.

Cena na osobu: 1.799 USD minimálně 2, maximálně 9 osob


V případě zajmu o lov konkrétního druhu ryb, konzultujte potřebnou délku pobytu a vhodobdobí lovu jakož i ostatní dotazy na e-mailu rybolov@venezuelanadlani.cz


babyReefMořský rybolov – trolingmarlin

Blue Marlin (plachetník modrý, či velký), Žraloci, Tuňák, King Fish, Bone Fish, Tarpon Baby,Snook, Jurel a další

Dvoumotorový (2x Mercury 500 Hp) člun s přístřeškem, navigací, sonarem a vysílačkou. K dispozici bar s chlazenými nápoji,. možnost až šesti nastražených prutů, dvě zdolávací sedačky, maximální počet lovícich 4.

Jednodenní (12-14 hodin) výlet se snídaní, obědem, večeří a chlazenými nápoji, alkohol za příplatek

marlincena na osobu: 149USDbarracuda

(při účasti 4 osob)

cena na osobu: 199USD

(při účasti 3 osob)

cena na osobu: 299USD

(při účasti 2 osob)

Vyplouváme ze všech přístavů na ostrově Isla Margarita, Puerto La Cruz, Cumaná, Carúpano. Doprava z místa pobytu na místo nalodění v ceně výletu.


Slaná i Sladká voda?

12 dnů, 4 na moři, 4 na řece, 3 dny Isla Margarita, 1 den na cestování

Laguna Tacarigua + řeka Paragua,

cílem je: Baby Tarpon, Snook, Payara, Aymara, Pavon

Souostroví Los Roques + řeka Paragua,

jdeme na: Barracuda, Tarpon, Bonefish, Payara, Aymara, Pavon

Souostroví Los Testigos + řeka Paragua,

chytíme: Barracuda, Kingfish, Mero, Tlusté oko, Jurel, Payara, Aymara, Pavon

Marlin Sea Fishing Trip 10 dní,

nabídka pro rybáře, kteří mají rádi výzvu. Lov mečouna není snadný a ryba nad 100 kg váhy vyžaduje skutečnou dovednost a fyzickou kondici. 7 dnů mořského rybolovu na jachtě ice YACHTS Cris Craft, Bertram 30 -44 „, 3 dny odpočinku na ostrově Margarita v hotelu na nábřeží, all-inclusive systému. Rybářské výlety tří až čtyř denní na řeku Paragua s ubytováním v Payara Lodge, nabídka určena rybářům ubytovaným ve Venezuele.


Cena a termíny ke konzultaci na rybolov@venezuelanadlani.cz


Lovecké safari:

s průvodcem bez omezení počtu a druhové skladby úlovků: 499 usdden

K dispozici: kulovnice ČZ, springfield, optika Zeiss, brokovnice Winchester, hlavně 12,16.

Veškerá ostatní lovecká výzbroj, včetně vrtulníku s pilotem a člunu Zodiac, mobilní kuchyně a tábornického vybavení.

(je velmi problematické získat povolení k dovozu vlastních zbraní do venezuely, ve výjímečných případech a při dlouhodobějším pobytu lze zajistit)

Pronájem vrtulníku s pilotem 299 usdden

Pronájem hydroplánu s pilotem 49 usdletová hodina, minimálně 3 hodin

Motorový člun, stan, hamaka, moskytiéra, česky mluvící průvodce a lovecké povolení v ceně. Lovecké trofeje lze ponechat ke zpracování či preparaci a následně obdržet poštou. Upozorňujeme, že celní řízení podle předpisů EU nevyřizujeme. Každý zájemce si proto musí zajistit vstup trofejí na území Evropské unie po své vlastní linii. Zásilka bude z naší strany opatřena veškerými vyžadovanými povoleními a certifikátem původu zboží ve smyslu a znění příslušných zákonů a norem Bolivarské Republiky Venezuela. V případě zájmu o lov konkrétního druhu zvěře, konzultujte potřebnou délku pobytu a vhodné období lovu a cenu za celou výpravu na: info@venezuelanadlani.cz